Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2010, 06:03 PM   #2 (permalink)
esen27
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Yaşamınızı Kendiniz Yaratacaksınız…

sayın merto ya teşekkür ederim yazıları ve destekleri için.
yazımı daha sonra yazacaktım fakat konu kendi düşüncelerini yürülüğe koymak olunca canım annemin kendi düşüncesini nasıl ve çabuk oluşturduğunu anlatmak istiyorum.
sitedeki dostlar annemin intersisyel akciğer hastası olduğunu çaresinin olmadığını fakat önce ALLAH ın sonra reiki şifası dostların gönderdiği şifalar
bitkisel ilaçlar sayesinde hayatını sürdürmeye 3 yıldır devam ettiğini biliyorlar.
takii abimin yanına 3 ay önce kalmaya gidene kadar
aralarında daima bir mesafe bulunan abim ile annem çok güzel bir dostluk yakalayıp birbirlerine sevgi ile sarıldılar.artık abim annemin koçu
oda annesine hizmetinde bakımında hiç kusur bırakmayan bir evlat olmuştu.
takii 25 nisan sabahına kadar.abim aniden kalpkrizi geçiriyor ve bilinç kapalı bir şekilde yoğun bakıma düşene kadar.
anneme her nekadar umut verici sözlerle 4 gün oyalasakta kadın zehir gibi
bu satte kadar yoğun bakımdan çıkmayan oğlumun acısını bana gösterme ALLAHIM diye dua etmeye başladı 24 saat sonra mide ağrısı ile götürdüğüm hastahanede annemin sinir midesine vurmuş sancı yapıyordu.iki doktora sakinleştici vursanız mide ağrısı duracak dediğim halde tansiyon sıfırlanır vuramayız dediler.bu arada annem devamlı bana bir ilaç verin uyanmayayım bu acıyı tatmayım diye duaya başlamıştı.ben tahlil ve tetikler için koşuşturken başka bir doktor gelmiş
oğlum bana bir iğne vur sancım dursun .doktor acısını hafifletmek için iğne vuruyor.ben dışarıdan geldim ağrımı geçiremedin kızım dedi.anneciğim tahlillerin temiz yarım saatte kadar gecek dedim ve öptüm sevdim.10 dakika sonra kollarımda uyuştu ve kalp durdu acısı bitmişti.kalbi daha sonra çalıştırdılar ama 3 saat sonra hayatta gözlerini kapadı.
abim annemin vefatından 4 gün sonra annemin kabrini ziyaret dönüşü vefat etti.bizler çaresizlik içinde ikisinin mevlütünü bir okuttuk.bir evden iki cenaze çıktı.neden
annemin durumu ağır değildi.o haliyle yaşabilirdi.abim kalp hastasıydı ama son ana kadar sağlıklı sayılabilecek bir yaşantısı vardı anneme çok iyibakıyor onu mutlu ediyordu.
neden diye soruyorum tekrar
annemin hayatta iki dileği vardı. elle ayağa düşürme
evlatlarımı acısını gösterme.
insan gönülden isterse zet hızıyla arzular yerine geliyor.
daha yacak çok şey var ama benden bukadar
isteklerin günülden olması dileğiyle sağlıklı kalın mutlu olun
saygılar sevgiler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla