Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-06-2010, 03:05 PM   #27 (permalink)
yaseminist
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: Gündeminizdeki en önemli konu nedir?

Sorun"un tanımı; 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde elimdeki uzun projeyi tamamlayabilmek.

"Sorun"uma bir isim versem "ne" olurdu; Elimdeki projeye ilişkin olarak zamanı verimli kullanamama.

Benim için ne anlam ifade ediyor; Söz verdiysem, sözümü tutmalıyım, bunun için motivasyon, eylem planı hazırlama, plana uyma dahil ne gerekiyorsa yapabilmeli ve elimden gelenin en iyisini yaptığımı hissetmeliyim ve projeyi zamanında teslim edebilmeliyim.

Sorunla ilgili kişiler kimler; Kendim, müşterim ve işin gerçek sahibi

Bu sorun beni hangi/ne durumda tutuyor; Biraz tedirgin ve stresli

Olası çözümler ne/nelerdir? Zamanımı verimli kullanacak şekilde planlama, hazırladığım plana uyma ve aksilik çıkabilme ihtimaline karşı bir B planı hazırlama ve ona uyma, kendimi motive etme, işimi teslim ettiğim anda yüzümdeki mutluluğumu ve tebessümü imgeleme, müşterimin bana teşekkür ettiğini şimdiden duyabilme vs...

yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla