Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-05-2010, 09:44 PM   #33 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Benim böyle Bir sorunum var

bende de hat safhadaydı tırnak yeme olayı...goren coğu kişiye tuhaf gelıodu ben aslında bunu cook kucukken bı ark gormuştumm ondan sor abaşlamıştım en başta cok ığrenc gelıodu..neyseee bu yaşıma kadar yedım..ama herkes elşelrıem odaklanıyordu..neysee acı ojelermı denemedım bırkamak ıcın ama aydası olmadı..bazne tırnaklarımı genc bı kız oldugumdna uzatmayı ısterdım uzatırdım da ama bı bakardım kı gece yemışım...sabah baktığımda kendıme neler soylerdım..sora elelrıem bakardım bana cok doğal gelırdı yenmış tırnakalrım..ama gercek hıc hoş durmuo...şu an da uzun tırnaklarımm kendı halıme bırkamıştımm sora oje surmuştum baktım guzel duruo....vee hıcbı sorunu cozmuo....bu şey gıbı sıgarayı bırakamassınız ya dudak alışkanlığınız vardır onun gıbı bı şey..sankı tırnaklarınızı yerken stresınız gıdıo...sora yıen başlıo..tuhaf bışeydı ya ama şu anda cok şukru cok rahatım..bı bırkaınc atekrar başlamıosunuz....emın olun...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla