Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2010, 04:00 PM   #12 (permalink)
hasosmanli
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
hasosmanli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: tuhaf ve kurtulamadığım takıntılar bütünü (yardıma ihtiyacım var)

Alıntı:
abcçde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sonuçta nefret de bi odaklanmadır,rüyaya benziyo yaşadıkların, nefret ettiğin insan ya da müzik,bunlarada bi zaman odaklanmışsan ve sonra bastırmışsan eğer bilinçaltından çıkıyo olabilir mi,2-3 aydır yaşıyorum demişsin, bu zaman zarfında telkin dinliyomusun ya da herhangi bi çalışma yaptın mı?
hocam s.a öncelikle üstte arkadaşın söylediklerinin bi benzeride bende var sanırım yıllar yıllar sonra aklıma geliyo aklımdan çıkaramıyororum güzel şeyler etrafımda dönüyor olabilir fakat ben o an göremiyorum müthiş takıntı var kendimi alamıyorum bu önceden çoktu yaklaşık bi sene kadar öncesi taaki bu site ile tanışana kadar, fazla siteye giremedim ama müziklerini yaklaşık bi seneye yakındır dinliyorum çok olumluu degişimler gördüm ama bişey yok takıntıdan kurtulamadım sanırım doktora başvurmayı düşünüyorum ama sormak istiyorum takıntı telkini varmı bu siteden indiriliyomu acaba veya ben bulamadım forum kısmında. sıktıysam kususra bakmayın şimdiden teşekkürler
hasosmanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla