Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2010, 05:34 PM   #3 (permalink)
asd777
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
asd777 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Buna bir çare varmıdır Hocam?

Alıntı:
DiCaprio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bağıra bağıra sevdiğin bir şarkıyı söyle.
ve sana cesaret verecek bir aktiviteye katıl örneğin boks , kickboks tabi bunlar benim görüşlerim
bu kekemeliğine neden olan faktörleri bul ve onları yen mesela " korku " , " heyecan "
bu arada şöyle bişey geldi aklıma pc nin başındayken bir not defteri aç oraya neden kekelediğini ve sebeplerini yaz ya da seni korkutan heyecanlandıran şeyler yaz sonra onları yüksek sesle oku ama okurken özgüvenle oku..
seni sıkan şeyleri yaz deftere
bunları söylemesi gerçekten çok kolay.. ama çabalaman gerekiyor bende çabalıyorum:)

aslında tek şey şu açıkca söyleyeyim kaç senedir böyleyim fakay hiçbir şekilde arkadaşlarım alay konusu etmedi bunu, gerçekten etmedi fakat sorun şu ki ben takıyorum kafaya sanırsam, kekelediğim zaman insanların bana acıyarak baktığını düşünüyorum, düşünüyorum bu yuzdende konusmaktan cekınıyorum derslerde filan hoca benı gostercek diye korkar gibiydim şimdi git gide düzeliyorum acaba kekemelik merkezlerine gitsem ne kadar düzelebilirim, baya bir düzelme var diyorlar %97 ama kaç para hangi merkezler kaç para alıyor bilgisi olan varmı?
asd777 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla