Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-05-2010, 10:10 AM   #28 (permalink)
suyahapsettim
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough
Standart Cevap: NE OLUR YARDIM EDİN. SONA YAKLAŞTIM

Alıntı:
DiCaprio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet bunlar yüzünden hayatımda şiddet önemli yerde :( güçlü biri görünmek ve profesyonel boksör olmak ve de kendimi kaslı bir vucutla güvende hissettiğim için :(:( zaten vucut konusunda güven için her gün calişiyorum fark edilecek kadar bi kas yapısına sahibim ama olmuyor.. sürekli dayak yiyecekmiş gibi hissediyorum güvende olamıyorum bunu nasıl yenebilirim wampirella ?
ve insanlarla konusmaya başladiğim zaman rahatsızlanıyorum takıntılarım aklıma geliyor GENE S.... diyorum kendi kendime adam bana acayip gelirmiş gibi tuhaf bi bakış sergileyince herhalde beni deli gibi zannediyo çözdü bu adam beni diyip takıntılara devam ediyom 1001 türlü şey düşünüyorum örneğin adam bana birşey anlatırken evde banyo ettiğini düşünüyorum ailesiyle arasının kötü oldugunu ne bileyim suratında cok sivilce varsa her gün mastürbasyon yapiyo galiba veya cok sıkıntıları var diyorum içimden.
hep onun hakkında özel hayatıyla ilgili şeyler düşünüyorum
Bu arada yazdıklarımı galiba sonuna kadar okumuşsun cok mutlu oldum okuduğuna.
bi erkeğe yakışan nedir biliyomusun dürüst ve güzel ahlaklı olması sen o iğrenç düşüncelerden bir an önce kurtul bence çünkü insanın düşünceleri davranışlarını belirler iyi bi insan olmak istiyosan önce düşüncelerini güzelleştireceksin