Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-05-2010, 04:19 PM   #567 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

bu sabah annemle kahvelerimizi içerken yeğenimden bahsediyorduk.daha önce yazmıştım benim kızım gibidir ablam çalıştığı için ben büyüttüm.şu anda doktor.ihtisasını yarım bıraktı bazı nedenlerden dolayı.tekrar sınavlara girdi.istediğim dahiliye bölümü tıutmuyor diye üzülüyordu.beyin cerrahisi birkaçı tutuyormuş.bende bu yaptığım çalışmaları ona da yaptırıyorum.ama pek olmlu sonuçlar alamadı bıraktım artık çünkü yaşadığı olumsuzluklardan bilinçaltı reddediyorgüzel düşünceleri...aslında düşünceleriyle çoğu istekleri oldu.mutlu bir evlilik düğün masal gibi ünlü bir otelde istanbulda fakat birazcık eşinin işleri bozulması çok etkiledi.eşini çok sevdiği için onun üzülmesine dayanamıyordu.annemle konuşurken aynı zamanda banu kalaycının yazıları muhteşem onları okuyordum bitaraftanda...yeğenime şu listeyi yapmasını söylesem ama morali bozuk hep söylediklerimin sonucu da çıkmadı.artık bıraktım onu iyileştirme duygumu yani serbest bıraktım ondan umudumu kestiğim anda telim çaldı.teyzecim sana güzel bir haberim var sınav iptal edilmiş.çok sevindim ve banu kalycının isteklerin olması için nasıl liste yapıldığını anlatan çalışmasını yapmasını söyledim.demek ki serbest bırakmak böyle bir şey tam olmaz artık dediğimiz anda yeni bir umut belirdi.hepimiz çok takıntılı birşekilde istedik çünkü 4senelik emeği vardı.olanı olduğu gibi olduğu haliyle kabul ediyorum niyet ediyorum şimdi şu anda yeğenimin istediği bömü kazanması için.