Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2010, 07:21 PM   #14 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Parayı Bollukla Hayatınıza Çekin Subliminal Cd

Alıntı:
sena2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
parayı istemek bile parayla.. neden diğerleri ücretsizde bu parayla acaba..
arkadaşlar bu tür çalışmalar emekle oluyor.ayrıca bu verilen paralar inanın size geri dönüşü muhteşem katlanarak geliyor.ben bir seminere katıldım.yanımdaki para yetmiyeceği için oğlumun zoruyla borç alarak gittik.iyiki de gitmişim o para bana katlanarak geri döndü.o kadar mal varlığım olmasına rağmen nakit sıkıntısı çekiyordum.o da benim parayla ilgili bir çekirdek inancımdan kaynaklandığı için.bu çalışmalar için destek verelim lütfen ister parayla ister reklamla çevirilerle el birlik herkes elinden geleni yaparsak bu site gelişr paylaşımlar artar.sorunlarımızı burada çözdük yardıma hazırız atakan bey...puan toplamak önemli değil.