Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2010, 07:03 PM   #70 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: Şişedeki Cin

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zevk alacağın işi tespit edip, hayatımda bir gün bile çalışmadım :) dedirtecek işi yapmak için eyleme geçtiğinde, sevgi dolu evliliğe hazır olacaksın ve buna uygun eşi çekeceksin, bunlarda sana evi getirecek :).
gerçekten umut vadedn şeylerden bahsediyorsunuz.eğer ki dileklerimi gerçekleştireceğini bilsem bu sevimli ve insan dostu cinden istediğim tek ama tek bişey var.

lütfen bana yıllar önce kaybettiğim yaşam enerjimi,özgüvenimi,mutluluğumu,irademi ve inançlarımı geri verebilirmisin?
yani kısacacı kendimi bulmak istiyorum.çünkü 13 yaşından sonra kendimi öyle bi dağıttım ki anlatamam.şu an tam 27 yaşındayım ve hala hayattan hiç bi şekilde keyif almıyorum.bu zamana kadar nasıl yaşadığımı bile bilmiyorum.hiç bir şeyin benim için bi anlamı yok.kısacası ölmek istiyorum artık çünkü ruhum beni terketmiş zaten boş bi bedende yaşıyorum.peki bu cin yıllardır ona yalvarışlarımı hiç duymadı mı?sanırım çok meşguldu evrenin cini beni kaile bile almadı.insan umutsuz yaşayamazmış belkide beni bu güne kadar küçücükte olsa umudum yaşattı.ama artık gücüm yok.tükendiğimi hissediyorum.bu yüzden ne ev ne iş nede falan filan ben kendimi bulduğum zaman zaten hepsi sırayla olur işki önce kendimi bi bulayım tabi bu sefer duyarsa...........
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla