Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2008, 09:22 AM   #25 (permalink)
GündüzAlp
Guest

Standart Ynt: Uzaktan Reiki İnisiye Olur mu?

Sevgili kardeslerim, her reiki Üstad'inin bir altin anahtari vardir. Bu anahtarla acilmayacak kapi yoktur. Üstad onunla binlerce kilometre uzaktaki birine sifa vere bilecegi gibi, inisiye de ede bilir. Hayal hanim benim ne demek istedigimi anlamistir. Simdi kalkip da bana bu altin anahtarin ne oldugunu sormayin. Ne zaman Master seviyesine cikarsaniz iste o zaman bu altin anahtara siz de sahip olur, ve beni o zaman anlarsiniz. Master/teacher'in ister yeni, ister yillarca deneyimi olan biri olmasi hic farketmez. Onun sadece dilemesi yeterlidir. Reiki enerjisi bilincli ve suurludur. Master'in görevi onu kendi üzerinden (kanal) bir baskasina yönlendirmesidir. Master astral olarak görev yapar. Yani o birle bütünlesmis ve cok kuvvetlidir. Reiki doga üstüdür. Bizim anladigimiz mekan zaman kavrami reiki icin gecerli degildir. Reiki inisiye olduktan sonra hem gecmisinize, hem bu gününüze, hem de geleceginize enerji göndererek düzelte bilirsiniz. Mesela söyle: Gecmiste sizi üzen bir olay olmustur. Bu sizi bu gün dahi rahatsiz etmektedir. Bu gibi gecmiste yasadiginiz olaylara bir kac seans reiki yollayip düzelte bilir, ve icinizdeki bu sikintidan kurtula bilirsiniz. Kin, nefret, haset, fesat, gibi olgular, hatta bir cok hastaliklar gecmiste yasanilan olumsuzluklardan kaynaklanmaktadir. Kisaca özetlemek gerekirse; reiki icin uzak yakin diye bir kavram yoktur. Sizin inanip inanmamanizda reiki enerjisinin önüne gecemez. Inansanizda inanmasanizda o sizi gelir bulur arkadasiniz, en kadim dostunuz, yol göstericiniz, koruyucunuz, sifaciniz olur. En derin sevgiler sunuyorum hepinize. Ismail