Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2010, 03:33 AM   #158 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

Alıntı:
selo2951986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gelgit döneminde olabilirsin o dönemde ben neredeyse bırakıyordum dinlemeyi hatta inanmıyordum geçeceğine ama geçtikten sonra inanılmaz rahatladım.sabredip dinlemeye devam edersen bu dönemleri aşacağından eminim.benimki biraz uzun sürdü ama sabrettiğime değdi.inşaallah seninki daha kısa sürer.o dönem kabuslar ve sıkıntılarla geçiyo,bilinçaltındaki olumsuzluklar bir süre direniyo ama sonunda kazanan sen oluyosun:))bu arada sen dinlemeye ego ve suçlulukla mı başladın?listen biraz kabarık geldide.
merhabalarbende yeni katıldım aranıza 3 gündür dinliyorum suçluluk ve ego telkinlerini ama bazen daha kısa süre dinlediğim oluyor yani henüz günde 8 saat kadar dinlemedim ama böyleyken bile etkisini göstermeye başladı valla...ara ara ağlasamda kendimi biraz daha rahatlamış hissediyorum sanki.bütün bunlara gerçekten çok ihtiyacım var.çünkü bi an önce karanlıktan kurtarmam lazım.artık yeter bu kadar tembellik pekisizce ne kadar devam etmeliyim suçluluk ve egoya biraz kilo fazlam varda bi an önce onada başlamak istiyorum yardımcı olursanız sevirim
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla