Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2008, 12:17 AM   #23 (permalink)
cedrus48
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Ben açıkcası pek çok foruma üye oldum.Ve ilk defa bir forumda mesajıma bu kadar hızlı ve bu kadar güzel bir cevapla karşılık buldum.İnan bizi kimse dinlemiyor veya biz ormancılar kendimizi karşı tarafa veya insanalara anlatamıyoruz.Biizm birde geçmişten kalan kötü bir şöhretimiz var hani ormancı türküsü ama o türküde geçen kişi orman muhafaza memuru orman mühendisi değil ayrıca çok şükür o zamanki ormancılardan kimse kalmadı.Şimdi meslektaşlarımız ve genel müdürlüğümüzdeki tüm mesai arkadaşlarımız daha bilinçli ve daha özverili çalışıyorlar.Hepsi inanın en az bir Tema vakfı temsilcisi kadar ormanlarımız için çalışıyorlar.Benim sizden isteğim ormanlarımızı orman yagınlarına kaçak yapılaşmaya doğa düşmanı fabriklara ormanlarımıza zarra veren keçi otlatmacılığına vede bizim en büyük düşmanımız bu saydıklarımızla mücadele eden arkadaşlarımızın çalışmalarını engelleyen onları tayinle veya başka şeylerle korkutan siyasetcilere karşı bizlere destek vermenizi istiyoruz.Bakın daha dün mersin yangını vardı evler yandı ormanlaımız yandı insanlarımız yandı unutuldu sonra antalya yangını oldu Türkiyenin Cumhuriyet tarihinin en büyük yangını meydana geldi.O da unutuldu illa ormanlarımız ve ormancılarımız büyük bir yangından yangınamı hatırlanacak?