Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2010, 09:14 AM   #29 (permalink)
naz78
Üsteğmen

naz78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,265
218 Mesajinıza toplam 1,269 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
naz78 will become famous soon enoughnaz78 will become famous soon enough
Standart Cevap: canım annem

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
geçmiş olsun nazcım allah şifalar versin annene... üzüntülü ve kötü olmanı anlıyorum ama şu başlığı değiştirde mutluluk şifa gelsin olumlu ve güzel şeylerin mucizelerin gelmesine izin ver.mutlu olmaya izin veriyorum de ne olur.kötülüğe hem de çok kötüyüm demekle enerji yüklemiş oluyorsun.birde bunu yazarak daha etkili hale getirme.bak göreceksin bu kadar insanın sinerjisi ile anneciğinin hiç birşeyi kalmayacak eskisinden daha sağlıklı yaşamına kaldığı yerden devam edecek korkularını iptal et.endişelerinle daha kötü durumlara meydan verme.ben de gereken duaları ve iki nokta yaptım.sen merak etme birazda allaha tevekkel ol.canım allah şifa versin sağlıklı günler çok yakında...sevgiyle kal...

çok haklısın canım aslında farkında olmadan kendime çekmiş oluyorum değiştireyim ayrıca çok teşekür ederim dua ediyorum sürekli başka bir sitede onlardanda allah razı olsun salavatü tefriciye çektik annem için inş herkezin duası benimkide kabul olur iyiki varsınız ailemden uzaktayım ama sizlerle kendimi yanlız hissetmiyorum ya şükürler olsun ki int var ve bende bu siteleri bulmuşum allah hepimizin dualarını kabul eylesin amin

Seni Seviyorum
Lütfen Beni Affet
Özür Dilerim
Teşekkür Ederim

naz78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla