Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2010, 03:25 AM   #2 (permalink)
tülsüm
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough
Standart Cevap: Evimizde ağır bir atmosfer var...

telkinler konusunda yardımcı olduğun için teşekkürlerrrrrr ama iki sorum daha olacak!!!korkma korkma çalıştığın yerden soracağım.
şimdiiiiiiiiii ben siteye yeni üyeyim birincisi burda yapılan işin herhangi bi ticari boyutu varmı?nasıl dersen cd lerin siteye üyeliğin falan!!!neden soruyorum henüz çalışmıyorum ve şu an karşılayamam.ikincisi psikolojik olarak berbat bir durumdayım hangi telkinleri dinlemeliyim.peki sen faydasını gördün mü buda eşantiyon soru.sanırıım çok konuşuyorum sinirlenmeden cevap vermen mümkün gözükmüyor cevap vermeye bilirsin de tabiii''ama çooooooook yanlızımmmm''tamam tamam duygu sömürüsü yapmıycam.haaaaaa bu arada evindeki eşyaların yerini değiştirebilirsin özellikle en çok vakit geçirdiğin kısmı eğer kendine ait bi odan varsa duvarlara da hayal ettiğin şeylerin resimlerini çizip yada gazete v.b şeylerden kesip asabilirsin.şimdilerde made in chiana olan çıkartmalar çok moda.çiçek börtü_böcek,ağaç,kuş,dinazor gibi..tamam son söylediğim abartıydı kabul ediyorum sanırım herşeye kabul etmekle başlanmalı ha ne dersin saygılarrrrr saygılarrrrr saygılarrr.korkma şizofren değilim sadece kafamdaki üç dört tahta eksik okadarrrr...
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla