Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-05-2010, 02:29 PM   #515 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
derya88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
siz harikasınız ya.. işllh bende o düzeye gelirim iyiki varsınız sevgiyle kalın...
sevgili derya bu çok abartılacak bir durum değil herkes yapabilir aslında en önemlisi gözünü kapattığında hayal ettiklerini canlandırabiliyormusun ona bak önce bunun için sana bir kitap önerebilirim.yeni aldım fakat çok faydalı imgelemenin iyileştirici gücü dr.martin l.rossman nasıl i,mgeleme yapıldığını içsel rehberinle iletişimi anlatıyor.iki noktada başarı bununla ilgili.ben aslında çok hayal kuramıyorum fakat gözümün önünde çok net canlandırıyorum.koku tat hisler renkler istediğim anı fotoğraflıyorum.ama bunu beş duyumla yapıyorum.tek fark bu şimdiki anım bir nokta olmasını istediğim anın zamanı hissettiğim duygusu o anda içtiğim kahvenin kousu ağzımdaki tadı renkler bunları kısa bir sürede olsa çok faydalı.şimdi iki nokta belirtmeden olmasını istediğim şeyi düşünmem yeterli.çok keyif verici.tavsiye ederim.başardıklarınızıda lütfen yazın paylaştıkça başarılar artıyor buna inanıyorum.o kadar çok kitap aldım ki bu konuda evime gidince devam edeceğim.şimdiden başladım.böyle yapmakla oğluma da iyi örnek olduğum kanısındayım.şimdi odasında ders çalışmadan önce gevşeme teknikleri yapıyor.içsel rehberiyle iletişim konularını zihin programlama kitabından uyguluyor.daha önce saçma gelirdi ona bendeki değişikliği görünce herşeyin maddeden ibaret olmadığını anladı.okul bitince benim kitapları o da okuyacakmış.çok gergin olan oğlumun bu konularla ilgilendikten sonra daha huzurlu ve mutlu doyum içinde olduğunu farkettim.özel bir üniversitede ekonomi okuyor.çevresindeki arkadaşlarının çok zengin fakat boşlukta olduklarını o boşluğu doldurmak için ya madde bağımlılığı ya alkol kullandıklarını söylüyor.manevi haz parayla olmuyor maaalesf.çok şükür bu konularda bilgilenmeye çalıştıkça ruh sağlığımız yapılanıyor.herkese moral verir olduk.bu enerjinin kaynağı sürekli bu bilgilerle beslenmek.bu konuda yazacak o kadar çok söz var ki ...sizlere sakın yapamadım bırakıyorum demeyin.iki nokta olması şart değil şu imgelemeyi yapın o bile yeterli...sevgiler