Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2008, 11:52 PM   #2 (permalink)
Su_Duru
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough
Standart Ynt: SİGARAYI BIRAKMA OLUMLAMASI

Alıntı:
Su_Duru Nickli Üyeden Alıntı
Onları arıtıp güçlendiriyor. Her nefes alışımda ciğerlerime dolan hava bana sükunet ve huzur veriyor.

Huzur...ve sükunet....Huzur...Nefes alıyor ve rahatlıyorum.

Bütün organlarım bu şölenden nasibini alıyor. Özellikle ciğerlerim.

Onların tertemiz oluşunu izliyor gibiyim.Yeşil görkemli bir ağaç gibi.

Sigara kullanmayan biri olarak kendimle gurur duyuyorum. Hayatı seviyorum. Kendimi seviyorum.

Sigara kullanmıyor olmak benim kişiliğime, hayat amacıma çok uygun düşüyor.

Her geçen gün cildimin parlaklaştığını, dişlerimin beyazladığını ve gençleştiğimi görebiliyorum.

Tüm duyularım açık ve güçlü. Tat alma duygum, koku alma duygum olağanüstü artıyor.

İşitme duygum ve hatta dokunma duyum bile açıldı.

Ben kendi koyduğum hedeflere kolaylıkla ulaşan biriyim.

Hayatım bundan sonraki döneminde yeni hedefler, heyecanlar ve mutluluklar için sigarayı bırakmış olmak büyük bir işaret.

Bana zarar verdiğini bildiğim bir alışkanlıktan kurtulmak, bana büyük bir güven duygusu veriyor.

Her gün gençleştiğimi hissediyorum. Aynaya baktığımda bunu açıkça görüyorum. Bakışlarım daha parlak ve canlı.

Ben sigarayi aralik 2004 de biraktim, kolay olmadi... zor gunler gecirdim..fakat karar verdim birakacaktim..
zor gunlerimde herkes gibi bende hemen bi sigara yakar ve rahatlardim..ne olursa olsun artik sigara kullanmiycaktim cok kararliydim..sigara paketini masada kaldirmadim, elimin altinda olmaliydi gozumun onunde olmaliydi ve ben bu savasi kazanacaktim...ve bazi gunler sinirimden oturur aglardim fakat o paketi acmadim..
ilk 2 yilim boyle zor gecti...sonra ki gunlerde artik kokusunda rahatsiz olmaya basladim...evimde icirmiyorum, sigara icmek istiyen bahceye cikar..arabamda icirmiyorum...sigara dumani cok olan ortamlardan uzaklastim...ve cok sukur hic aramiyorum...
Kendini seven herkese sesleniyorum.... kendinizi seviyorsaniz lutfen birakin sigarayi..özelliklede cocuklarinizin yaninda kullanmayin...onlara o pis dumanla cigerlerine eziyet etmeyin..

KENDINIZI SEVIN VE SIGARAYI BIRAKIN
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla