Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2010, 04:51 PM   #492 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

senin yazılarını geçen sene de okuyordum ama hala umutsuzsun değişen birşey olmamış bak şimdi yine kendin zoru seçtin hatta katmerledin.dahada güçleştirdin.gerçekten zor dersen bunu seçmiş olursun her zorluğun bir çözümü var de.ben böyle herkesi eleştiriyorum hatırlarsan geçen sene bir arkadaşı uyarmıştım kötü oldum.yine yaparım başarı ,işte bu sözlerde saklı.burdan başlıyor ilk adım.iki noktayı ilk okuduğumda a bunu ben yaparım dedim ve yaptım senin gibi bu çok zor gerçekten zor yapamam deseydim yapamazdım biliyorsun neyi düşünürsek seçersek onu yaşarızbu cümleyi iptal et.bunu hayatıma geçirmeyi izin veriyorum başarırım kolay de...sevgiler