Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2010, 03:13 PM   #488 (permalink)
sudem8
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

geçen gün telefonuma mesaj geldi optiklerde taksit yapılıyormuş kredi kartıma.oğlumada ne zamandır güneş gözlüğü almak istiyordum.kıyafetlerininde giye giye eskidiğini söylüyordu.istanbulun şu bilinen lüks alışveririş merkezlerinden birine götürdü.açıkçası tırstım fiatlar oldukça yüksektir tahmin ediyordum.yolda iki nokta yaptım.uygun fiata istediğim koşullarda isteklerini almak için niyetlendim oğluma çaktırmadan.gözlük içinde.optik nasıl kalabalık bizimle hiç ilgilenen yok.neyse bekledik kendimiz birşeyler seçtik.boşalınca ilgilenmeye başladılar.birtane seçtik tabi benim oğlum mağazanın en iyii rakamıda yüksek olanını seçer.karta peşin fiatına 6 taksit yapacaklarını söylediler.içimden indirim yapalım pazarlık etmek geçiyor fakat hiç beceremem.daha ben demeden adam yaklaşık 200tl indirim yaptı kendiliğinden halbuki indirimde yoktu.fırsat ürünleri var ama onlar çok ucuza olanlar.nerdeyse takla atasım geldi dükkandaindirimli fiattan taksitte yapıldı ohh çok şükür bu sezonun alışverişinide hayırlısı ile sağ salim kapattık sayılır.giyecekleride çok uygun fiatlarda başka alışveriş merkezinde aynı markaların indirimlisini bulduk.allah bana yardım etti