Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-04-2010, 10:36 AM   #516 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

sabah kan ter içind ederler ya aynen oyle uyandım..allahım ınsanın huzursuz olması nasıl kotu bır şeymış..ne berbat bır duyguymuş...yada hayatı olduğundan daha cıddı bı durumda algılamak kotu olan..her neysee...şimdi yınee cok mutusuzm...baız arklarım burada hep olumlu şeyleri ayz dıorlar ancak benım şu an yazacak hıc olumlu duygum yok...kalbım hızlı hızlı carpıor.sankı herhangıbır nefesımde agzımdan fırlıycak gıbi..oyle kotu ki bu bekleyış..hanı bılsenız neyı bekledığınızı gercketen anlıycaksınız ne yapmanız gerektığını ama ben neyı bekledığımıde bılmıyorum acıkçası..beklıyorum..ya herşeyın hemencecık duzelecegını ya beyaz atlı prensımı yada şu an nefes alamayış sebebımın hemen duzlemesını.yada bı an ıcın herşey olsun bıtsın bende beklemekten kurtulayım dedığımı duyar gıbıyım içimin..oyle bışey var ki ıcımde duygularımla besledığım ve buyuttugum...durmadna buyuyor ancak ben bılemıyorum nasıl bunu durdurabılcegımı sankı kendı kendıme ıcımd ebır yaratık buyutuorum duşuncelerımle benı rahatsız eden..duşuncelerımı beynımı sömürüyor bu cıddi anlamda herşeyımı engellıyor..
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla