Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2008, 10:30 PM   #10 (permalink)
Novos
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: novosibir'in değişim yazıları

merhaba
kalabalıklar üzerime geliyor sanki bu günlerde, insanlar sanki pervasız, umarsız, herkes bir sürüncemeye kapılmış gidiyor ve ben sonsuz kalabalıklar arasında tek başımayım. onlar ayrı dünyada bense başka bir dünyada, hayal aleminde yaşıyorum. anlayamıyorum bu dünyayı, kimim ben diyorum, ne yapıyorum.

evvelki gün brainwave generator programını dinlemiştim 10-15 dk keşke dinlemeseydim, felaket dalgalanma yaptı bende, geçer diyorum bekliyorum. offfffffff ki
ne of
aşk hayatıma bir süre daha ara vermeye karar verdim, pek bir şey hissetmiyorum geçen tanıştığım kızla. şu anki durumum için de en iyisi bu.
kendimi hala insanlara tam olarak açamıyorum, kapalı bir kutu gibiyim, hoşlanmıyorum kendimi açıklamaktan ama bunu yapmayı istiyorum. insanlar hep enerjimi çekiyor sanki şarjım bitiyor bu nedenle. koruma kalkanımı devreye sokmadığımı anladım, sonra sonra aklıma geliyor bunu yapmadığım.