Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 04:40 PM   #57 (permalink)
led
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
led is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Depresyon Dünde Kaldı Telkin İçeriği

Alıntı:
Su_Duru Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar,
benim dinledigim telkinler sucluluk-ego-kendine guven-koruma- ve depresyonuda ekledim.. 2 gundur dinliyorum..fakat cok negatif olmaya basladim..alingan oldum..surekli negatif dusunup aglamakli oluyorum..bogazimda dugumleniyor..aglamakda istemiyorum...hic olmamis olaylari olmus gibi dusunup ofkeleniyorum...
bu duygularimi fark edip bastiriyorum ve her sabah uyandigimda "ben kendimi oldugum gibi seviyorum ve kabul ediyorum diyorum"...
telkinleri gunde ortalama 6-7 saat dinliyorum

arkadaslar bu konuda bana yardimci olurmusuzun ..depresyon telkinini birakmalimiyim?
Su Duru bunun sebebi suçluluk telkini..geçmişten bugüne herşey su yüzene çıktıkça bizi üzen kıran ve negativ nekadar dugu varsa hepsi su yüzüne çıktığı için bu ağlama geçmişe dönüşer v.s...için rahat olsun yalnız değilsin: