Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2008, 02:08 PM   #135 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: AMATÖR RESSAMLAR :)

sevgili mavi fırça..çok akılda kalan ve özgün bir tablo.bu satırları yazabilmek için ancak zaman bulabildim..ve iple çektim bu anı.çok begendim ellerinize sağlık sanırım yağlıboya çalışması yanılıyorsam düzeltin..
yapıcı eleştirmek gerekirse ilk bakışta renklerin çok canlı olmayışı dikkatimi çekti.ama bu aynı zamanda bilinçli bir seçim olabilir diye düşündüm.resimin hangi tip boya ile ile yapıldığı da burada renklerin kullanılabilirliği açısından elbetteki çok önemli.
gölgelendirmelerde kontrast renkler ya da butunleyici renklerden çok, siyah ve beyaz kullanımı dikkatimi çekti.
bu siyah ve beyazin direk kullanımı ,soluk renklerle de bir araya gelince resme biraz soguk ve sert bir hava vermiş.onun yerine tonların gölgesini kullanmayı niçin tercih etmediniz onu merak ettim.
eminimki diğer tablolarınızda akılda kalan böyle güzel tablolardır..emeğinize sağlık..
sevgiler.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla