Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2008, 12:27 AM   #259 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Günlük şeysi naber:)
Valla sonunda bloğuma İzmir tatili fotolarını ekleyebildim...Aferim bana yani,kaç gün oldu...
http://sycorox.blogspot.com/
Bakmak isteseniz buyrun efendim...:)
Bugün önemli birkaç sorunumu 2 noktaladım...Kendimi daha iyi hissettim sanki...Yada sıcağı sıcağına bana öyle geldi..:)
Oda olası yani...
Telkinleri gece dinliyoruz Bilimik efendiyle:)
Dün gece 10 saat fln dinledik...Hatta bir ara duyulmuyor diye Bilimik sesini açmış:)
Önceleri ne dalga geçiyordu benle dinliyorum diye:)...Sinir oluyordu,bilimsel açıklamalarla geliyordu yanıma...Yaaa böyle dinlersin işte:)
Zavallım 1Eylüle kadar kilo vermesi gerek:)...Onun için telkin melkin ne olursa dinliyor işte...Birde şunu farkeetim çok komik ama o odada olmayınca geceleri telkinler yani su sesi beni korkutuyor...Su sesinden tırsıyorum koca kız:)
Ama bak geldi ne korku kaldı ne birşey...
Bu arada bugün önce iyiydi yok kepek ekmekler,düzenli yemek fln ama akşam sapıttım aferim:)Milkshake yaptık dondurmalı fln...Çok güzeldi ama:)
Zaten güya diyetteyim...Yeme diyeti olsa gerek:)
Ama şu spor olayınıda 2 noktalıyacağım...Böyle kuru kuru diyet yapılmaz,sporda yapılmalı(kuru kuru diyetmiş,sanki diyet yapıyorumya)
Benimki pazartesi sabaha başlayan,akşam mantı ila son bulan bir diyet işte:)ehuheee:)
Bugün babannemi doktora götürdük...Klasik laflar,tripler fln...Üfff bir insan niye böyle çekilmez olurki...Yaşlandığımda onun gibi olmayı hiç düşünmüyorum valla...
Birde bu aralar şundan muzdaribim...Misal Msn'e giriyosun...Biriyle konuşmaya başlıyorsun...Bir yakınsan bin ah işitme durumları had safhada...Niye millet birbiriyle sorun yarıştırma telaşına girmeyi isterki...Sanki sorunu en büyük övünç kaynağı...Hayatta hep böyle insanlar çıkmıştır zaten karşıma...
Tam benimde böyle... diye başlarım,amanın senin sorunun sorunmu ben bunu yaşadım,şunu yaşadımsal bir ton laf...İnsan utanıp,lan ne salağım ben üzülüyorum bunlara diye kendi kendine küfredip durur...Karşındakindede büyük bir rahatlık...Sen onun sorunlarıyla boğuşursun,o gider güzel bir uyku çeker...Valla ben böylelerini görünce topuklama olayına giriyorum artık direk...Artık bu tarz insanları uzak tutuyorum kendimden...Konuşmuyorum ne burnu havada,duygusuz,bencil kız diyolar:)
Umrumdamı öyle demeleri?
Hayır!Ben kendimi biliyorum...
Yani klasik dert analığından istifa etmiş bulunmaktayım efenim...