Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2007, 01:34 AM   #4 (permalink)
yakamozdüşleri
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Televizyon Telkinleri

bir tür ego tatmini sağlıyorlar nabza şerbet misali ... Komik dizilerde bile sıradan insanların yanına yaklaşmayacak türden insanları öyle aşırı komikleştirilmiş kahkaha efektleriyle gösteriyorlar ki sıradan insanlar onların hallerine gülsünler mutlu olsunlar "İşte hayat "vardıhani türkan şorayla haluk bilginerin baş rollerde oynadığı Hatırlarsanız oradaki hizmetçi bayan rolunu oynayn kadın her sözünde Haluk Bilgineri alt ediyor ve sürekli atışma halinde daima galip gelen taraf oluyordu, hemen aklıma geldi mesela . Sosyal psikolojiden geçiyor çoğunun sebebi....İki yıldır kolaya ağzımı sürmedim ama bir gün eşim kola almış nasıl sinirlendim Hindistanda bile yasakalanmış yok mideyi delermiş diye bayağı bir kafa ütüledim çocukları düşününce tepkimde haklıyım ancak bir gün çocuğu bakkala yolladım ve bilin bakalım ne istedim KOLA Sonra pişman oldum ve sebebine inmek için düşündüm Daha yarım saat geçmeden önce kola reklamında acayip mutlu bir sahneyi çok içim ısınarak izlemiştim sonradan farkına vardım buyurun
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla