Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2008, 11:18 PM   #545 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
Çok teşekkür ederim redflowers, insallah dilekleriniz hayırlısıyla kabul olur
sanemcim ben de ogle ezanı harıc hep uyanık oldugum ıcın tum ezanları kacırmadan dua edebılıyorum
ogle ezanında maalesef uyuyorum dusun cok duzensız bır uyku halı var bende de
sabah ezanı da eger uyumussam bıle bızım hoca oyle bır gur sesı var kı yanı uykudan uyanmamak ımkan dısı
mecburen uyanıyorum ve dua edıyorum

ben mıknatıs alıcam arkadaslar, parmakların altına koyucam
mademkı sız bırbırınızı cekmıyorsunuz o zaman bakın ben sıze napıcam
mecbur kalıp cekılceksınız,bı sure sora mıknatıs olmasa da dolancaksınız nihaha
nası fikir ama
su an cıddı cıddı bunu aklıma koydum, mıknatıs alıcam koycam iki elımın altına dusun
Sabah ezanı benim de günün en sevdiğim ezan vaktidir..O bambaşka bir makamda ve güzellikte okunur..İnsan kendini o zamanın nuruyla yıkanmış hisseder o saatlerde dua etmek çok güzeldir Bambaşka etkiler insanı,hayat yeniden doğar o saatlerde

valal ben de mıknatıs alıcam galiba hatta estetikle parmaklarıma monte mi ettrsem diyorum 24 saat 2 nokta halinde gezseeemm

+ Richard bu çalışmalarımızı görse okusa neolurdu acaba onlarda böyle bir ekip var mı yahuuu super

Bu akşamlık hepimizin iki nokta uygulamalrını ve güzel dua ve dileklerini sevgiyle ve şükranla , Kabul ediyorum,Kabul ediyorum ,Kabul ediyorum
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla