Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2008, 11:22 PM   #6 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: Pazarlama da Kariyer yapmak için yardım edebilirmisiniz.

Merhaba Ömer

Ben de pazarlama alanında çalışan biri olarak birkaç cümle yazmak istedim.

Öncelikle bu işe başlamadan önce kendini çok iyi tanıman gerekiyor. Zaafların , yeteneklerin neler iyi bilmelisin. "Ben kendimi biliyorum zaten " diye aklından

geçebilir. Ama inan çok farklı yönlerini keşfedeceksin. Yani kendine yatırım yapman gerekiyor. Bunun için kurs, kitap, seminer, ilgili web siteleri

(hayatimdegisti.com, kigem.com vs.) ne varsa araştırmalısın. Kendini geliştirmen , özgüvenini ve saygını artıracak. Bu da tavır ve davranışlarına yansıyacak.

Başarı da bundan sonra geliyor .Hocanın dediği gibi psikoloji de önemli tabii.Çünkü pazarlama, iletişim işidir.

Sana şimdiden başarılar diliyorum...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla