Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 09:06 AM   #3 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nasıl zengin olabilirim(özellikle bayanlar)

şimdi ben hayatımda para ile ilgili tüm kaygıları bıraktım, hayalini kurduğum şeyleri hayatıma çekmeye başladım, huzuru tesis etmeye çalışıyorum, o şakır şakır kanayan yaralar hala kapanmadı, aama , emek veriyorum, eskiden erkek gibi davranırdım, saolasınız artık kadın gibi davranıyorum, katkılarınız inkar edilemez, hayallerim için zaman harcıyorum, sakin sakin, zenginliği sadece şu şekilde görüyorum, çok para değil, herkese çok para kazanabileceği bir fırsat yaratabilmek, mesela, sigara içen herkes bir paket sigaraya verdiği parayla ağaç dikebilir, haydi, tüm forum hep beraber çoook para kazanalım, hatta toplumda kazansın, fidanlar benden
inegölün meyva fidanları bizim için yetişiyor, sizde bu fidanları sigara içen birini bulun ve ikna edin, sertifikalar basılıyor, noterden sertifikaları alacağız, ve siagara içenler ilk hedef kitlemiz olsun, etrafınızdaki ve ulaşabildiğiniz herkese, fidan satın, ben tüm ülkeyi gezeceğim gerekirse, ilk fidanı aldım elime, tüm dünyaya ekeceğim, sigaraya para veren herkesten hiç olmazsa bir paket marlboro, parlement parası alıp, fidanı ekeceğim dünyaya, ülkeme,,,,
hadi hep beraber zengin olalım, tüm ülke zengin olsun, kozmetiğe parfüme, saçma sapan şeylere para veren zevk için para harcayanlar, yangınları görmüyormu, susuz kalma tehlikesinin farkında değilmi, bu bilince eren insanları toplumda görmek benim en büyük zenginliğim olacak, lütfen bana ulaşın ve fidan ekelim
nurhan 0542 300 56 70