Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 05:50 PM   #25 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Radyo Dj Özel Bölümü

Alıntı:
Foto.Mümin :) Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
D(j)EFNE Nickli Üyeden Alıntı
meraba arkadaşlar çok uzun zamandır ne radyoda girdim ne foruma ama anladığım kadarıyla ben yokkne bazıları kıdemli üstad oluyo bazıları deneyimde bu lafım admine isterse beni ziplesin bu bir bir ikincisi daha ben 3 tane msn açık yetiştiremiyodum ve hiç bizaman örf adet gelenek ve göreneklere aykırı bir kelime kullanmadım nedeb bunları sölüyorum şarkılarımda müziklerimde mutluyumben telkin çalamam yapamam belki 5 tane oldu djlerimiz ama bu olmasın emek verdim bu foruma çok insan üye kazandırdım bu böle olamaz....olmasında.
atakan bey hemen dj lik ünvanımı alabilirsiniz. bence hiçbir sakınca yok.
hatta rica ediyorum.
ne güzel bi protesto bu mümin (bu yüzden teşekkür edip karma verdim ,djliğinin alınması konusunda değil )anlıyorum seni ama bunun admin tarafından kabul edileceğini pek sanmam .sen de onaylarsın ki; bu sitede dj'lik yapmak demek,kendi dinlediğin müzik tarzını bi nevi hayat görüşünü sitedekilerle paylaşma amacına güdümlü .yani isteğe bağlı ,gönüllü aynı zamanda kişiyi tatmin-motive edici özelliği olan bi faliyet. bundan başka bu kadar iyi hazırlanmış böylesine emek verilmiş bi siteye müzik için girildiği mantığı absürt geliyo çünkü zaten bu işi prosefyonelce yapan bi sürü yerli yabancı site ,radyo ve tv kanalları var.ama bu tarz bi sitenin dünya genelinde de pek olduğunu sanmıyorum .onların amacı başka ,buranın amacı tamamen farklı.kıdem konusuna gelince,bu sitedeki paylaşım imkanını arttırmak için düşünülmüş ince bi fikir,başka hiç bi fonksiyonu olduğunu düşünmüyorum.zaten benimle aynı fikri paylaşıyodur çoğu insan.başka işe yaradığını anlasam tamam da ,para getirmez ,pul ,saygınlığı arttırmaz çünkü burda paylaşımda bulunan üye adayı da bir üstad da bir .bu ast-üst ilişkisi takıntısını bari bu güzel ortama sokmayalım derim ben.bu siteye üye olan herkesin bi oyu var ve paylaşımlarını beğendiği kişinin oyunu yükselti bu kadar basit .münin sen ki eline geçen ve sitedekilere yaralı olacağını düşündüğün her kaynağı bulup yerleştiren,insanların sorunlarını dineyen bi adamsın yani eğer kıdemse sen bunu fazlasıyla hakediyosun.bi de takılacak bişey olsa ,bunu söylemesi gereken daha daha dünya görüşü geniş,daha daha paylaşımcı ve bilimum iyi özelliklerini sayabileceğim insanlar var zaten.üyelerle adminin bu siteye hizmet eden paylaşımlarından dolayı emeğine bi teşekkürden başka bi şey değil. herneyse ben bu siteye değer veren emek harcayan herkese sevgilerimi ve teşekkürlerimi yolluyorum.iyi ki varsınız