Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2008, 04:15 PM   #40 (permalink)
shaded
Teğmen

shaded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shaded is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

İnanmayarak başlamıştım ritmotrans dinlemeye başta suçluluk ve ego yu 40 saat kadar dinledikten sonra herkeste aynı etki yapan dik yurume ve kendine guvenin artışına şahit oldum çevremde aynı görüşü savununca inanmaya başladım.Su an sf ve sosyallik arttırıcıyı ekledim yaklaşık 4 gun oldu etkilerini yazıyorum;

SADECE SUÇLULUK VE EGO DİNLERKEN:
1.Dik yurumeyi bir turlu cozemeyen ben dinlemeye başlayalı 2 gun olmus dimdik yuruyorum artık.Fitness bile kar etmemisti Şukurler olsun.
2.Hakkımı acayip savunuyorum bunun artısı oldugu kadar eksilerinide gordum agrasifleşiyorum bazen bunu nasıl duzeltirim bilmiyorum.
3.Aynaya baktıgımda sanki kendimi daha cok sevmeye başladıgımı fark ediyorum.
4.Dertlerim sorunlarım daha az aklıma geliyor.
5.Arada gel gitlerim oluyor bazen cok sakin bazense cok agrasif olabiliyoru. Umarım zamanla duzgun hale gelir.
6.Tembelligimde azalma var.

Sucluluk+Ego+Sosyal fobi+sosyallik arttırıcı : (4gun oldu)

1.İletişimde çok daha rahatım grupta konusurken her konuyu ben acıyorum ve bunu cok rahat gercekleştiriyorum.
2.Evde oturan aman ne dısarı cıkıcam diyen ben bir anda eve girmeyen surekli gezen hatta arkadaşlarını dısarı cagıran biri oldum.
3.Hiç tanımadıgım birine gidip birsey sorabiliyorum onceden pek bu kadar cesur degildim cok ıkınır sıkınırdım.
4.Tüm sosyal cevremde eskisine gore daha aktif oldugumu diger insanlardan duymaya başladım.Sende birseyler var diyorlar.

Umarım denememis arkadaşlar bir fikir sahibi olabilir ben kendimdeki değişimden cok memnunum umarım herkese yardımı olur ATAKAN BEY İYİKİ VARSINIZ GÜZEL ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMI BEKLİYORUZZZ....
shaded isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla