Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2008, 12:04 AM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: NEDEN İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUZ? NASIL İNGİLİZCE KONUŞABİLİRİZ?

coşkunum gözlerime inanamadım ablam, ne kadar özlemişim çözümler üreten mesajlarını..heey bak senin yokluğun gözümde çok uzadı özledim seni haberin olsun.. kendine iyi bak emi..ayrıca ingilizleride kafana takma..ingilizceyi akıcı bir şekilde anlamaya ve konuşmaya başlayınca onlarında ingilizce bilmediklerini ve doğru konuşmadıklarını daha iyi anlayacaksın..onlar şu anda sana göre iyi konuşuyorlar..neredenmi biliyorum? e almanlarda öyle..bir çok alman kendisini doğru dürüst ifade edemez..bizim türk çocukları öylemi ya..hem almacayı çok iyi konuşuyorlar..hemde ben dinlemem ama..almaca arabesk müzik bile yaptılar..iiiichh liiiebeee diiich demeleri biraz komiğime gitsede başarıları gurulandırıryor..annemin dediğine görede bu müziği bir çok alman dinleyip efkarlanıyormuş...adamlar yaşamlarına duygu katmayı yeni öğreniyor..hemde bizim konuştuğumuz almancayla..yakındır ingilizlerinde benzer başarılarımızdan etkilenmeleri..holiganların yenildikleri maç sonrası ingilizce arabesk söylediklerini düşünsene..