Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2008, 12:02 AM   #143 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

hey hayat, mucize eminim tüm mucize içimizde, bize neler sunuyor, şu anda burada olanlar mucizeye doğru adım atıyorlar, aslında herkes biliyor ama burda dostlar arasında farkına varıyoruz, varlığımızın ilk başladığı andan itibaren, öyle mükemmel donanıma sahibiz ki, yıllar, çevre, koşullar, tüm etkenler bizi pişiriyor, hayat zaten tüm nimetlerini sunmuş biz almayı bilmiyoruz,
babannem yani benim canım ninem kaç gündür onu düşünüyorum ve özlüyorum, hayatta bana tüm sevgisiyle en saf ve temiz sarılan oydu, çok özlüyorum onu, ve o en çok vişne severdi, ağaçlandırma projesi diyince hemen vişne dedim, en dayanıklı ve kolay büyüyen gene vişne ağacı, ve inegöl,ninemin şehri, hayat beni nasılda oraya yaklaştırıyor, bugün fidan ararken inegölden bir üretici ile görüştüm, hatta orada ninemin 7 tane erkek kardeşi var, babamla beni oraya davet ettiler, bir gün inegölle ilgili çok özel ve güzel birşeyler olacağını biliyordum, kedim rahat vermiyor daha sonra devam edicem harika hissediyorum