Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 10:19 PM   #48 (permalink)
comte
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Burada, konuyla ilgili gelişmeleeri paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Bizler de en azından nedir ne değildir, onu öğrenmiş oluyoruz. super

Anlaşılan, Adil Bey, gerçekten bu işi layıkıyla yapan bir eğitimci. Valla ne yalan söyleyeyim, bu insanla tanışmak ve hipnoza girmek isterdim.

Katılanlar inşallah faydasını görecek.

Bilinçaltı kanalları, katılan arkadaşların açılmış ya, bizimki ne olacak. Kim açacak bu kanalı.

mehmetciğim eylül/ ekimde yapışırız adil beyin yakasına, çok zorlanacağımızı sanmıyorum..o zaten gönüllü..yalnız biz bu sefer acemiliği bırakıp kişleri isteklerine göre gruplara ayıracağız..ve kalabalık bir grup olmayacğız..haa adil beyi istemezsen şaman ve ben uygulamayı öğreneceğiz ya kimde pratik yapacağız..tabiiki sizlerde..isterseniz..ve izin verirseniz..biz artık toplantılar düzenleyip düzenleyip DERİNLEŞ diyerekten derinleştiririz.sizleri..
Abla valla fena olmaz, hatta iyi olur.

Adil Bey'in telkinleri çok kısa sürüyor. Tabi ki adam uzman.

Tekniğini biliyor ama, sen yapınca bu işi, telkinler terapi halini alır ki, tek seansta işi hallederiz valla.

Adil Bey, karaktersitik özellikleri bilmeden yapıyor, sen bildiğin için tadından da yenmez hani.

Bekliyoruz. super

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla