Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2008, 09:27 PM   #316 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Alıntı:
metin06 Nickli Üyeden Alıntı
Evet arkadaşlar hakikaten bu seferki en fazla katılımlı toplantımız oldu 30un üzerinde gelen oldu.Aslında gelenleri tek tek sayıcam ama herkez şahsen aklımda şu saatte yapamıyorum kafam biraz da tatlı bir yorgunluktan durdu..Neden derseniz biz bu güzel canlı toplantının üzerine birde hemen arkasından keopsla ve yaklaşık on kişilik bir gurupla çok güzel iki günlük seminer geçirdik hatta onunda resimleri var.. atakan gelcektin çok şey kaçırdın valla! .. O da en az toplantı kadar neşeli ve eğlenceli geçti..şu an eve geleli bir iki saat oldu yani sen hesapla :)
Katılan herkeze sıcak enerjilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Bu arada bazı yeni arkadaşlar evet ezginin de dediği gibi tüm arkadaşları daha önce görmediğinden nickleriyle direk tanışmadılar ama arada temaslar oldu o yüzden geniş bi katılım olduğundan masanın diğer yüzüne biraz ulaşamadılar gerçi beni bağlamaz ben Zeynep Ayyyyyyyy la bile konuştum te masanın öbür ucundan :)) İzmirden gelen konuklarımız ve benim aslan pisimbatımın da emektar katılımlarıyla,hatta bu toplantı da tanışıp ta ne kadar sıcak olduklarına tanık olduğum diğer tüm arkadaşlar-tek tek saymiim- çok sıcaktılar..darısı diğer toplantılara..
eheeh aslan şövalye aslan pisimbat :)