Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2008, 06:33 PM   #5 (permalink)
hulyaoz

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hulyaoz is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Günlük-İngilizce telkin Cd'leri dinliyorum

merhaba arkadaşlar . bugün ingilizce telkinlerinde 3. günüm. Bugün beklemiş olduğum şu meşhur başağrısına mağruz kaldım. Belki sıcağın ve yorgunluğun etkisiylede olabilir. Suçluluk telkinindeki kadar çok değil ama. Asıl bugün yaşadığım başağrısından ziyade, İngilizce çalışmaktan zevk alan, konuşmak için her fırsatı değerlendiren, kendi kendime sürekli ingilizce konuşan ben sanki bildiğim herşeyi unutmuş gibiyim. İngilizceyle ilgili hiçbişeyin yüzüne bile bakmak istemiyorum. Bugün kursta dersim vardı ve dilim ve düşüncelerim kitlenmiş gibiydi. Değil ingilizce konuşmak düşünemiyordum bile. Hatta hiç yapmadığım şeydir. K4ndi kendime, beceremiyosun bu işi vazgeç bile dedim dusun Sonradan düşündümki bunlar, bilinç altımın direnci olabilir. umarım öyledir. eğer öyleyse bu iyi birşey, değileği yönünde bir adım bence. ama vazgeçmek yok
bu arada arkaşlar aynı şeyden bahsettiğimizden eminmisiniz. Ben Atakan bey'in özel olarak hazırlamış olduğu, ingilizce eğitimine yönelik türkçe olarak hazırlanmış cd'lerden bahsediyorum. Kelly Howel anladığım kadarıyla yabancı cd ler hazırlıyor. Yani önce ingilizceyi öğrenmemiz gerek sanırım onları dinlememiz için
hulyaoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla