Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2008, 09:17 AM   #310 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın herkese, ben kendimi şaşılacak kadar sakin hissediyorum .Bazı şeyleri neyapsanızda değiştiremiyorsunuz o yüzden değiştirmeden bırakıyorum ama çocuklar kabulenmekte biraz zorlanıyorlar.

Ben hayatımın 25 yılını mücadele ederek geçirdim çünki iki cana can verdim ve onları en iyi şekilde korumak ve sahip çıkmalıydım.Bu sadece benim değil eşiminde sorumluluğu idi o her zaman olduğu gibi hep sorumlulğu bana yükledi.Minicik bir bebekle yaşam mücadelesini kazandım DRher an öleblir çok itinalı büyütün demişlerdi ve şimdi kendimi zafer kazanmış gibi hissediyorum .Ayrıca sonderece yaramaz şimdiki beş çocuğa bedel bir ikinci çocuğuda eşimin yardımı olmadan büyüttüm.Şunuda söylemeden geçemeyeceğim çocuklar büyürken ailemin maddi manevi çok desteğini gördüm.

Bir gün annemlerdeyim oğlum çok güzel bir çocuk yeni yürümeye başladı teyzemle enişte geldiler.Oğluşum eniştenin kucağına çıkmak için onu çekştiriyordu oda kucağına almak yerine ayağı ile çocuğumu itip düşürdü.O gün karar verdim kimse benim çocuklarıma böyle davranamayacaktı.Aradn bir sene geçmişti kardeşimin düğününde benim eşim teyzemin oğlunu kucağından indirmedi .Ben nedenini sorduğumda babası yurt dışında kendini kötü hissetmesin diye öyle yaptığını söyledi.Bende o gün artık iyice emin oldum .Bir çok kusuru olan bir insan ama bu kadar da duyarlı olabiliyor.Çocuklarıma kimsenin fazla müdahale etmesine dayanamam .Bu yüzden başlarında bir babaları var ve hataları olsada hiç olmamasından çok daha iyi.

Bizim İzmir meselesi sanki ben gitmek istemiyormuşum gibi beni germeye başladı .Her gittiğimizde yeni olay çıkarıyor .Kadın hiç bir yerde huzurlu değilki.Geçen sene gittiğindede onların canına yetmiş .Gelincede bizimkine yetti.Bir insan kötü olunca bir çok kişinin hayatını etkilior.Ben herzaman onun senaryo yazsa ki yazıyor.Flme alınsa korkuda kimsenin seyredemeyeceğine inanıyorum .Bir insan içinde bukadar kötülüğü nasıl barındırır artık hayret bile edemiyorum.Bazen düşünüyorum acaba bu kadın hayatında birilerini sevdimi diye en sevdiğini söylediği kişilere bile neler yapıyor.Bu arada sözünü ettiğim kişi kayıvalidem.

Dilerim İzmir'de görüşürüz.Biz herhalde yarın yola çıkarız .Büyük ihtimalle Alsancakta oluruz size oradan yazarım. Bu yolculuk bizim için iyi geçer işallah.Bize şans dileyin.