Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2008, 03:50 PM   #2 (permalink)
acemi-sirine
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telepati Nasıl Yapılır (Alıştırma)

sevgili bymehmet,

benim size iki sorum olacak bu yasananlara da telepati denilirmi yoksa bu olanlar baska katigoriyemi giriyor ve baska birseyse acaba ne:

simdi olayin biri su:
is görüsmesi esnasinda, dikkatli, titiz davranislarim ve düsünce kurallarima ragmen, icimde dinmeyen asiri denli bir sikinti olustu, cok duygulandim ve cok üzüldüm, soguk kanli olmama ragmen, ve hep dostum geldi aklima, durmadan o geldigi icin aklima kesin kendisine birsey olduki benim is-prensiplerim bile bozulabiliyor, o anda bes dakika icin izin isteyip kendisini aradim ve gercektende o anda dostum sorunlu, cok duygulu ve üzüntülüymüs ve ben varmisim aklinda fakat hep söyle diyormus, isgörüsmen olmasaydida ben seni arayabilseydim sesini duysaydim ve ne zaman gelecegini bilseydimde icim rahat etseydi

ikinci olay su:
bilgimi gelistirmek icin bir sinava katilmistim ve o sinavda ögretmende ön tarafta masasinin basinda duruyor ve bizimle birlikte sinavi cözüyordu, sonucta olgun kisileriz sinavdakiler ve bu dersi özel sectigimizden cocuklar gibi basimizda dolasmiyordu, yani bu sinava kimse zorla girmiyorduki kopye ceksin. Ben sinav kartlarini doldururken cok zorluk cektim 35 sorunun neredeyse 15 sorusunda.. ve bu zorluk cektiklerimi kirmizi ile isaretlemistimki hani tüm sorulari cözdükten sonra bi tekrar göz gezdirim, cünkü her cözmeye calisitigimde bu sorulari iki düsüncem vardi biri benim kendi cözümüm bir digeride beni herhangi bi güc etkiliyodu farkli cözmeye, herneyse sonra sinav sonuclari bitti ve ögretmen sinavlari dagitirken benimle özel konusmak istedigini söyledi. ve kendi kagitlari ile benim kagtilarimi yanyana koydu ve dediki bu kirmizi ile isaretledign 15 sorunu cok merak ediyorum nasil yaptin taa uzakta oturarak ama tipki benim yazdiklarimin ayni tarzi ile yazmisin ve noktasi virgülüne kadar ayni

cevaplariniz icin tesekkürler simdiden

buna benzer bir sürü durumlar var fakat bu ikisi benim icin simdilik önemliydi
acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla