Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-2008, 09:10 AM   #304 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Dün NLPyi tekrar okudum ve yeni deneyimlerim oldu.Benim meşur diz ağrım annemlerden gelirken yine tuttu zor geldim okadar gerilirsen olacağı bu dedim.Neyse NLPyapmaya karar verdim yatağıma yatıp kendimi geçmişe yönlendirdim .Ben bir yaşımdan bile bazı kareleri hatırlıyorum.Onlardan başlayarak ilk okul lu bitirinceye kadar oln bölümü hatırladım bunu bir kaçkere tekrarladımve bazışeyleri çok net hatırladığımı fark ettim.Dizimdeki ağrı şiddetlenmeye başladı sanki kalbim dizimde atmaya başladı.Olayları tekrar tekrar düşünmeye başladım.Bazı şeyler beni çok üzmüş çocuk kalbi yanlızlık ve terk edilme korkusu sarmış .Bunlara EFT yaptım .Hala diz ağrım devam ediyor ve yeni bir şey daha keşfettim.annem ben hastalanınca çok ilgilenmezdi DR götürürdü ama hani hasta biraz ilgi beklerde karşısındaki ona biraz şefkat gösterir ya işte onu hiç yapmazdı.Ama şimdi herkesten bekliyor göstermeyen kara listeye alınıyorya benim tepkim onaymış .Hani Bir şarkısında Candan Erçetin diyorya AÇMADIĞIN DALDA SÖZÜN GEÇERMİ? diye söylüyorya işte öyle kedi vermeyi bilmediğin şeyi istemeye hakkın yok .Buda bana diz ağrısı olarak dönüyormuş Bu konuyada EFT yaptım dizimdeki bağlar çözüldü sanki bu gün ağrısız bir dizle sabaha gözümü açtım .Konuyu açınca yini bir zonklama oldu ama çok şükür artık ne yapmam gerktiğini biliyorum.

Benim alerjilerimi biliyorsunuz dün yine bir şey oldu ben bütün alerjilerime diyeEFT yapıyordumya.Benim Ihlamura çok fazla şekilde tepkilerim oluyordu nefes alamıyordum.Hatta ıhlamurlar çiçek açınca bile çok etkileniyordum .Dün fark ettim ki ıhlamurlar çiçek açmış ve ben çok rahat nefes alıyorum.Birde çiçekleri yeşil bir toz şeklinde dökülen bir ağaç beni mahvediyordu onun altından geçtiğim halde kendimi çok iyi hissettim.Sizlerle paylaşmak istedim .Bu yöntem hiç bir yan etkisi olmayan insanı iyileştiren bir yöntem sizlere detavsiye olunur.Bu siteye 96ne kadar şükretsem azdır beni böylesi yöntemlerle tanıştırdığı için. 96