Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-03-2010, 11:06 AM   #20 (permalink)
keops
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Tepkilerin Net Olması

Alıntı:
aydag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sn keops
tavsiyeniz üzerine atakan beyle görüştüm ve kendime özel scrip ahazırlattım
bu scripleri hazırlamadadam önce ego ve suçluluk duygularını iki hafta dinledim dedikleri gibi dik yürümem konusunda beni bir şeyler zorluyor ve kendimi eskiye oranla daha iyi hissetmeye başlamıştım taki atakan beyin hazırladığı scripleri dinlemeye abşlayınca yine kendimi mutsuz ihssetmeye başladım bir ara oluyor içim içime sığmıyor sonra yine kendimi kötü hissediyorum
bu olayaı atakan beye anlattım scriplerin ağır geldiğini ve yılların birikimi olan şeylere karşı bilinçaltımın buna tepki verdiğini ve bununda iyi olarak algılanması gerektiğini söyledi
ama kendime bazen o kdar kötü hissediyorum ki dokunsalar ağlıyacak durumdayım
hoşlandığım bir bayandan aşkıma karşılık alamadım sürekli aklımda ve hiç çıkmıyor bununda etkisi olabilirmi scriplari nerdeyse 24 saat dinleyorum ama tez canlı olmamdan dolayı galiba hemen her şeyin bir anda bitmesini istiyorum
sizin görüşleriniz nelerdeidr paylaşırmısınız
syg
24 saat dinlemeniz bilinçaltına değişim adına zaman tanımamanız anlamına gelir.24 saat dinlemek yerine günde 8-10 saat dinleyin.1-2 hafta sonra bir günlük bir ara verin bu şekilde devam edin o zaman gerçekten faydasını göreceksiniz.
Atakan beyden yeni gelişmelerin haberinide aldım.Çok daha etkili çalışmalar kapıda...
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla