Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-03-2010, 04:09 PM   #30 (permalink)
janwayjan
Teğmen

janwayjan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
80 Mesajinıza toplam 526 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
janwayjan is on a distinguished road
Standart Cevap: İŞTE BÖYLE ZEENGİN OLUNUR

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nasıl yani, gerçekten sadece bunları yaparak, tüm bunları elde ettin mi? Yoksa bunlar sende bunları yapmadan önce zaten var mıydı ben onu anlayamadım. Ben çekim yasasına inanıyor ve uyguluyorum az buçuk başarılı sayılırım, henüz çok aşırı büyük isteklerim olmadı ama onlarda olur biliyorum. Daha kısa yoldan elde etmek isterim yani sizin bu yaptıklarınız doğruysa süper. Bu arada o mp3 linkini rica etsem buraya yazar mısınız ve o subliminal programın linki, burada paylaşılabiliniyor diye biliyorum çünkü pekçok arkadaş sayesinde birsürü mp3 öğrendik. Sevgiler, acil mesajınızı bekliyorumsmil 56

Yanlış anlamayın bunlar benim derken sadece istedigim ve gerçekleştirecegim şeyler anlamında söylemiştim bu teknikler bana fayda sagladı işlerde çok güzel hareketlenmeler oldu belki henüz yukarıda yazanlara kavuşamadım ama neden olmasın..??? demi kendimi geçindirebilecek bi durumdayım allaha şükür bi
arabam ve alçı alçıpan bayimiz var işlerimiz yolunda ama bu durumu korumak için de hem bedenen hemde beyin olarak yıpranıyorum ve eger gerçekten bu isteklerimi hayata geçirebilirsem kendimi ailemi ve ihtiyacı olan herkesi çok mutlu edecegim... bence büyük şeyler istemelisin ki çaba gösterdigine degsin tabi gerçekten inanıyorsan . subliminal bölümünde aradıklarını bulabilirsin by.