Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-04-2007, 10:23 PM   #10 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart kilo verenler klubu - weight watchers

çizme deme ben bi aşka geliyorum.hele şöyle beyaz veya krem de olur uzun çizme ,zayıflayıp yazın millet sandaletle gezerken giycem o çizmeleri..ay banane o çizmeleri giymeden ölürsem gözüm açık gidecem..üstüne beyaz ketenlerim krem örtümle muhteşem bi uyum.al sana yazın tesettür modasını veriyom...herkes çizme giyecek...bu arada etterna senin o bahsettiğin deniz manzaralı yer istanbulda mı ya,kaldı mı öyle yerler orda...gelirim biraz şehre uzak burası olsun dert degil...geliriz davete icabet gerek..seve seve...

ama bozmak yok ona göre bak akşam önüme tatlı geldi yemedim,tatlıya hiiç dayanamam ama yemiycem..bol su içip yatçam biraz hareket..sporla aram iyidir...psikolojik faydaları çok o yüzden başlamıstım...enerjiyi akıtmak lazım..turgayın dünkü alıntısını okudunuz mu orda önemli şeyler var...kilo da böyle birikmiş enerji rahatsız eder tıkar insanı..fazladan yük bu ruha ve bedene...kendimizi ince düşünelim...vucut kndini ona göre programlıyo..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla