Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-02-2010, 12:16 AM   #16 (permalink)
suskun_prens
Teğmen

suskun_prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 438
33 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suskun_prens is on a distinguished road
Lightbulb Cevap: Bu oyunlar zararlı!

Alıntı:
yüsra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
oyunun adı metin 2 level 42 gerçekten çok minnettar kalırım .zaten atakan beyden telkinde istedim. ikisini birden uygularsam bu sorun ortadan kalkar ve ben güzel günlerime geri dönerim..sevgiler...
evet güzel seviyesi var 42 lvl... şimdi rehabilitasyona başlayalım..
Bu oyundaki en büyük üzüntü getirecek şey: "HAYAL KIRIKLIĞIDIR"
lvline göre ustalaşmış bir oyuncu olduğunu görüyorum..
ama yinede aşşağıda ki belirttiğim maddeleri uygularsan olumlu sonuçlar alabileceğine inanıyorum... maddeleri ondan habersiz senin yapman gerekiyor. çünkü bilinçli olarak o oyunu asla bırakmayacaktır...
1- Çevresinde bu oyunu oynayan arkadaşları varsa onlardan uzak dursun, çünkü oyunu bırakmaya çalıştıkça etrafındaki arkadaşları oyunu oynamasına teşvik edecektir.
2- Bir şekilde Kullanıcı ID ve Şifresini aynı zamanda kayıtlı olduğu e-mail adresini öğrenmeniz gerekir.
3- bu Kullanıcı ID ve Şifreyi metin2.org adresinden değiştirin. aynı zaman da e-mail adresine onay e-postası gelecek onu da onaylayın.
4- metin2.org sitesinden kullanıcı hesabına girin ve oradan da eşinizin e-mail adresini değiştirin, kendi adresinizi yazın. Bu şekilde tekrar charına(karakterine) dönme şansı olmayacaktır.
5- Yaklaşık 2 - 2.5 ay oyunu oynamamasını için elinizden geleni yapın.
6- Metin 2 oyununu PC nizden silin
7- Eşiniz oyunu sildiğinize rağmen tekrar yükleyecektir ve hatta yeni karakterle bile oyuna tekrar başlayabilir. Eğer bütün bunları yapıp da böyle bir şeyle karşılaşırsanız, 1. 5. ve 6. adımı tekrar uygulayın.
8- "Tüm bunları yapamam ki ben" diyorsanız, charıyla oyunda oyun Yöneticilerine GM(GameMaster) lere küfredin. ama açıkca GM senin.... gibi küfredin. Bu şekilde GM eşinizin charını BAN(BANNED)layacaktır. Char banlanırsa sadece oyuna aynı karakterle giremez ama tekrar oynaması için bir neden olmaz.
9- Yani Tüm bu Maddeleri Baştan sona kadar Uygula
10- Takıldığın bir yer olursa mutlaka sor. Eğer bunları anlamadım diyorsan en baştan tekrar oku...

Umarım İşine Yarar
Saygılar...

suskun_prens isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla