Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-04-2007, 01:10 PM   #13 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart Lezzetli Hayat mı Lezzetli Yemek mi?

canım benim korkunç biyerde lalerzan yazarak olayı çözmüş hem aynıyız hem başkayız..acaip bi tılsım..ama ne mutlu sana bak çizmeler kapanıyo en azından mutlu ol..her kış aynı tantana biyere giderken çizmeni niye giymiyosun diye manalı manalı laf atmalar..giysene şunları diye ısrar etmeler..topuksuz düz botlarla rahat ediyom ben bööle bahanelerine sıgınmalar...e ben 54 e de düştümdü bi ara çook önceden gene kapanmıyodu aynı çizmenin agzı yaa..bu adam bana geniş agızlı çizme almıyosa pinti şey suç ben de mi yani...hem benim yapım böyle..laf aramızda ablamda da durum aynıymış..geçen geniş agızlı bi çizme buldum diye sevinçten çıldırıyodu..54 kilo kendisi..neyse ya takmıyom bunları ne de kopenhag falan vız gelir bana.benim kendi bizzat şahsen kriterlerim var arkadaş...hele şu beyaz gelincik dizisinde ceren var ya giyiyo o daracık çizmeleri fermuarı da dize kadar çekiyo..çatlıyom ortadan resmen...o akşam her ne yediysem bin pişman oluyom yediğime...gene nafile..yalnız bu kilo ver telkinleri çok etkili arkadaşlar iki kilo verdim dikkat çekiyom buna..acaip etkili benden söylemesi..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla