Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2010, 04:06 AM   #13 (permalink)
sem2008

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

çok güzel şeyler yazmışsınız ama gelgelelim her nekadar ''evet unutalım gitsin,madem gitmek istiyor gitsin ,bize sevgili mi yok yahu'' desekte kolayca unutulmuyor ki!böyle bir terkediş benim başıma yaklaşık bir ay önce geldi maalesef :( bir yıldır çıktığım çocuk ocak ayının 17 sinde ''ara verelim ''diye çattadanak söyleyiverdi hemde daha bu tarihten 20-25 gün önce ''aşkım,canım cicim fln,fln ''şeklinde aşk böcükleri gibiydik ne oldu da birden bunu dedi diye'' hö'' oldum! ''ara verelim'in Türkçe meali malumdur bide ark.lar -yani ben birilerine yazıyorum yada birileri bana yazıyo ve o kişi bana karşı boş deil yada ben ona karşı boş deilim bi yoklama çekim işler umduğum gibi olursa sana ebediyen güle güle derim ,ama yok gitmezse sen bir kenarda beni beklede, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmim hadi canım öptüm,belki grşrz.-dür malumunuz,gerçi bu ara verelimden önce onun özel bir durumu vardı onu söyledi ama eğer o özel durumu nedeni ile ara vermek isteseydi (ki yaklaşık bir aydır hiç konuşmadık bile!)o ara boyunca en azından ara sıra araması gerekirdi ama bir kere bile aramadı,yani o son telefon konuşmamızda ''ayrıldık bitti demek istiyosun herhalde ''dediğim halde kapatırken bide utanmadan ''ben seni ararım ''demesin mi (ki aramadı ztn)pes yani!

E ister istemez insanda ,o özel durumu nedeni ile ara verme deilde,malum neden ile'' ara verelim'' dedi işte diye düşünüyo tabi ve işin komik yanı benim kitabımda- ara verme -yazmaz ya öyledir ya böyle :) bunları neden anlattığıma gelince arkadaşlar ben bu şahsı baya sevmişim bende aramıyorum bitti kabul ediyorum ama insan sonradan neye üzülüyo biliyor musunuz evlilik teklifi bile yapmış bir şahsın ani değişimi, herşey yalanmış travması(ki siz daha yaşım küçük evlilik şimdi olmazda ,okul boyunca ark.lık ederiz sonra bakarız derken çat diye söylenen şeylerin duygusuzluğu işte)

Elbet unutuyorum yavaş yavaş ,zor oluyor ama oluyor!.. sonuçta tabiki ben değerliyim ve üç günlük dünyada kendimi heba edecek şekilde onun için üzülerek zaman kaybedemem!yani'' Araya ara verdim, hemde süresiz'' buda benden ona son bir iyilik olsun diye!..ne muhteşem bir kızım ben ya gidene bile iyilik yapıyorum!..kendimi takdir edesim geldi!.. :))
sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla