Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2010, 11:01 PM   #3 (permalink)
SeLeNaS
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough
Standart Cevap: Anne & Aile Bağımlılığı

Alıntı:
serpilb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba selenas,bende senin gibi yeni sayılırım bu güzel ortamda.Bence rahatlamanı sağlıyacak ve kendini geliştirmeni sağlayacak en önemli şey niyetin.Annen üzülüyo olabilir, senin bu gelişimine.Bence asıl kendi kendine söyleyeceğin senin bunu hangi amaçla yaptığın.Ozaman annende bişeyleri kabul edecek ve bir süre sonra oda senin mutluluğunu görünce bu gelişimin ne kadar güzel olduğunu görecek.Tabi zamanla, sadece niyetini bil sen bunu aileni üzmek için yapmıyorsun.Kendini geliştiriyorsun mutluluk için yapıyorsun.Ve bir süre sonra herşey yoluna gircek.Bu benim fikirim.Umarım yardımcı olmuşumdur.
Merhaba Serpil ,öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum ve yazıma gösterdiğin ilgiden dolayı teşekkür ediyorum Bende oluşan bu değişimden çok memnunum,aslın değişim demiyelim buna...Asıl ben,hayatın bizi sindiren tecrübelerini yaşamadna önceki halimize yeniden kavuşuyoruz diyelim...Bir çok insan şöyle geriye çekilip bi bakacak yada az öncede yazdığım gibi bunun sinirleri yice yıpranmış diyecek ama umrumda değil.Yazımda vurgulamak istediğim hayatta en değerli varlıklarımızı incitmeden bu değişimi yaşamak...Herşeye herkese adam sende diyebiliyor insanda...Anne gibi kutsal bir varlık için banane diyemiyor...Ancak seninde dediğin gibi bu halim hayatımda güzellikleryarattıkça eminim oda anlayacaktır...Keşke onları kırmadan sağlayabilsek Bu halimi seviyorum böyle kalmakdan vazgeçmiyorum...Işıklar olmasada kendi ormanıma doğru yürüdüğümü biliyorum...
Sevgiyle kal ,seninde güzel haberlerini almak dileklerimle
SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla