Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2010, 10:25 PM   #10 (permalink)
muraturkom
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Alıntı:
gnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ANLIYACAĞINIZ TAM BİR CENNETTEN KOVULMA HİKAYESİ
Gnr, çok güzel bir benzetme, güldüm durdum. Dikkat edersek hep acı olan, sıkıntı üzüntü veren cefalı işlere doğamız gereği çok meraklı ve istekliyiz. Örnek verelim. Çocuk sahibi olmak,aşktan sonra da sıradaki istek vazgeçemediğimiz arzuladığımız diğer konu. Sonra mı sonrasını hepimiz kendimize sorarsak benzer cevaplar alırız. Buluğ döneminde anne babamızı yapmadığımız eziyet kalmıyordu. Sonra büyüdük dertlerimizde bizimle büyüdü, sonra kime koştuk yine onlara, peki onlar bizden bu güne kadar ne istedi hiç birşey. Sağlık ve huzurumuzu dilediler. Aşktan buraya gelmenin alakası nedir.Aşkta çok istenen arzulanan peki ya sonra bir de bağlanıp çok sevdinmi ne güzel oynuyorlar bizimle, ama bu yazılarımız bir gün sonraki nesillerin okuduğunda bile aşk yine de var olacağını düşünüyorum. Sevmenin orantısını koruyabilirsek aşk güzel ama kendimizi oyuncak yapıp ta oynatırsak çekilecek gibi değil diye düşünüyorum.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla