Konu: yardım..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2010, 02:49 PM   #4 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: yardım..

Alıntı:
serpilb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba güzel dostlar, burda okadar mantıklı ve pozitif insanlar varki, sizden bir konuda fikir istiyorum.zor günler geçirdim eşimden yeni ayrıldım.Ama hala onu düşünüyorum.sanki bana ihtiyacı var gibi yada ona destek olmalıyım gibi geliyor.onunla evlenirkende sanki bana ihtiyacı var.Kimse ona inanmıyor.Ailesi bile onunla ilgili kötü konuşuyordu.Ben ona destek olmalıydım gibi bir mecburiyet hissetmiştim.Ama aslında onun hayatından memnuniyetsizliği yoktu.Benim vardı onun adına.Ona inanmayan insanlar görsün gibi.Karışık oldu biraz ama.Tabi onunla ilgili aynı hüsranı bende yaşadım.
sizce neden onunla ilgili böyle bir hisse kapılmışımdır?
hala onu mutlu etmek gibi bir istek var içimde.Ama görüşmemiz imkansız.hem neden böyle bir his var içimde.Çok acı çektim hem. inşAllah anlatabilmişimdir kendimi

Bu hikaye bana tanıdık geldi O yüzden sizi çok iyi anladım.Tabi ki en iyisini siz bilirsiniz..Fakat karşınızdaki insan da belli bir yaşa gelmiş bir insan nihayetinde.Ve herkes kendi seçimlerini yapıp buna göre yaşıyor.Bir karar alıp ayrılmışsınız, siz eğer böyle mutluysanız bırakın o nasıl hissederse hissetsin..Bu aşamada kendi içinize dönüp neden böyle hissettiğinizi bulup bunu temizleyebilirsiniz mesela.Belki durumun sadece kendinizle alakalı olduğunu görüp şaşıracaksınız.Zaten siz de yazmışsınız onun hayatından memnuniyetsizliği yoktu diye.. O zaman güzel kalbinizi onun için endişelerle doldurmanız gerçekten gereksiz..Bebekler bile birşeye ihtiyaçları olduğunda birşekilde ona erişiyorlar, eğer onun da size ihtiyacı olursa gelir sizi bulur.Bırakın nasıl mutlu ise öyle yaşamaya devam etsin.Siz kendi içsel yolculuğunuza devam edin.Hazır bu kadar güzel insan ve bilgilerle donatılmış bir siteyi keşfetmişken:) Çok güzel bir noktadasınız.Bunun kıymetini bilin.

Hayat o kadar güzel ve o kadar değerli insanlar var ki..KEndi için birşeyler istemekten bile aciz insanlarla uğraşmak zaman kaybı.Farkındalığınızın keyfini çıkarın Kucak dolusu sevgiler..