Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2010, 09:18 PM   #15 (permalink)
muraturkom
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: panık atak ve anksıyete hastalığım var

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pa hastalığına anksiyete bozukluğunu..../Herşey bizde bitiyor kendimize dur demeliyiz.. İçimizde olumsuz duygular olabilir aslında bu bizim bir parçamız şimdi ben olumsuz duyguları nasıl yok edebilirim soruyorum kendime ve cevabını bulmak çok istiyorum bulacağıma inanıyorum her olumsuz duyguda kötü olma hali değil çözüm bulan birisi olmak istiyorum .Şimdi bu aşamaya geldim.Sorularla doğru yolu bulabiliriz .

İçimizdeki yarışan iki at var , bunlardan biri beyaz, diğeri siyah. Beyaz olumlu duygular, siyah olumsuz duygular. Peki, yarışan bu atlardan ömrümüz boyunca hangisi kazanır? Cevap, hiçbiri. Çünkü hayatın fotoğraf karelerine bakıldığında tüm insanların olumlu ve olumsuz yaşantılar çorbasını tattığı ortada. Bir film vardı. mask 1985 yapımı/ çirkin genç çocuk yüzüne çok üzülüyor, ancak olumsuzluklar yaşadığında şunu söylüyordu, en üzüntülü anlarımda en mutlu oldıuğum bir anımı hatırlayarak mutsuz olmuyorum.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla