Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2010, 05:09 PM   #12 (permalink)
muraturkom
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: tartışmaktan korkuyorum:(

Murat bey ornek verebilirmisiniz madde siralarken nelere dikkat etmeliyiz .Hani ilk maddede ortam bozulmasin .
Benim vereceğim örnekler kişilere göre farklılaşır. Siz kendinize göre soru içeriklerini değiştirebilirsiniz.

Örnek maddeler:
* Seninle ilk tanıştığımız gün, benim en çok hangi özelliğim dikkatini çekmişti?
* Mutluluğunuzun tavan yaptığı size özel günle ilgili, o gün sizin neler hissettiğinizi yazdıktan sonra, eşinizin o gün için neler hissettiğini sorun.
* Kendinizin anlaşmazlık olan konularda ne gibi değişiklikler yapabileceğinizi yazdıktan sonra, eşinizin de ne gibi değişiklikler yapabileceğini sorgulayın.

Tüm bunları yazarak ifade etmenizin ve ondan yazarak istemenizin sebebi olarak, konuşurken tartışma başladığını bu nedenle de duygularınızı birbirinize tam olarak ifade etmeniz için bu yöntemi denediğinizi.Onu sevdiğinizi, onun da size olan sevgisini anlayabilmek için bu yöntemi tercih ettiğinizi vurgulayın.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla