Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2010, 01:34 AM   #3 (permalink)
gurbetci
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point

bende hedeflerimi belirliye miyorum.
Kuantumla ilgili makaleler okuyorum birkac kitap okudum ama burda kitap bulmak zor oluyor ozellikle Turkce.
Belcika da yasiyorum. Zamanla hedefler degisiyor tabii. Benim esim uzerinde hedeflerim var. Ornegin onun bir isyeri acmasini istiyorum bunu olumlama ile yapabilir miyim yani hayal ederek.
Kendim icin buranin lisanini gelistirmek ayrica ikinci bir dil daha ogrenmek istiyorum.
Acik ogretimde yeniden universiteye baslamak istiyorum ama ogrenci affi varmi bilmiyorum.
Ogrenci affi kalkti herkes biraktigi yerden devam edebilir diye birseyler okudum nette bunun dogrulugu var mi bilen arkadaslar bana yardimci olabilir mi acaba?
Ve ben de kendi isimi yapmak istiyorum.
Burda kisisel gelisim dersleri vermek istiyorum.
Istanbulu gezmek istiyorum bunu nisan ayinda gerceklestirmek istiyorum.
Yaz tatilinde de deniz tatili yapmak istiyorum soyle bes yildizli guzel bir otelde.
Issiz kaldim bu arada hedef isime ulasincaya dek beni tatmin edecek baska bir is istiyorum.
istiyorum neler neler istiyorum costum valla yazmasi bedava.
Evimi guzellestirmek ya da daha guzel bir ev almak istiyorum.
Turkiye de eskisehirde adalar ya da yeni baglar mevkiinde 3+1 luks banyo tuvalet ve mutfagi ayni zamanda da terasi ya da balkonu olan kullanisli bir daire istiyorum, ben belcikada iken oraya da annemi oturtmak istiyorum.
kizimla daha duzgun iletisim kurmak istiyorum.
Daha sakin bir insan olmak istiyorum.
Fazla kilolu degilim ama gobegimden kurtulmak istiyorum.
Sababahlari guzel kalkmak istiyorum
olumlama ile kahvaltim hazir olsun istiyorum:))
.....

hayret ya hedefimi bilmiyordum bir yazdim yani sabaha kadar yazabilrdim zor biraktim

her ay yatirdigim kredi borcalri ve faturalarin bankamda biriken paralar oldugunu hayal ediyorum.
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla