Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2010, 11:53 PM   #58 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: Erteleme Alışkanlığı Doğa Su Sesli

Alıntı:
snoopycim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mp3u ındıremıyorum malesef acılmıyor :(
Alıntı:
pissy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

siteye yeni üye oldum ancak mp3 ler konusunda linkler ya bozuk yada rapidshare atıldığı için premium üyeliği olmayanlar zorlanıyorlar.Alternatif linkleri düzeltirseniz çok daha faydalı olacaktır.
Alıntı:
newroses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama bütün mp3ler aynı KArdeş su sesleri ney sesleri bütün duygulardada ortak !!! ?? yardımcı olursanız sevinirim:)
Alıntı:
betiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
erteleme alışkanlığı linkleri çalışmıyorr,çok da ihtiyacım vardıı yardımcı olacakk birilerii var mıdır acabaa
Arkadaşlar şu an içinde bulunduğunuz sayfanın ilk mesajında, en üstte yer alan linkten bu telkini indirebilirsiniz..Kontrol ettim,çalışıyor..
Sadece üzerine sağ tıklayıp "farklı kaydet"i seçmeniz yeterli..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla